Стоматологія Суми логотип

Вибір мови  
Стоматологія Суми меню
Стоматологія Суми
Записатися на прийом вайбер
Записатися на прийом телеграм

Імплантація зубів Суми. Імплант під ключ

Встановлення імплантів у Сумах

Чим ми можемо вам допомогти?
Надішліть нам фото або опис та отримайте консультацію онлайн

Консультація онлайн

Встановлення імплантів у Сумах Імплантація зубів Суми
Зубний імплантат - це титановий штучний корінь, який встановлюється в кістку на місці відсутнього зуба. Надалі він може бути використаний для опори моста чи коронки. Однією з головних переваг цього методу є те, що він не потребує псування сусідніх зубів, як при виготовленні моста. Це робить його ефективнішим порівняно з більш традиційними методами. Крім того, ми проводимо пересадку кісткової та м'якої тканини у тих випадках, коли це необхідно для відновлення ясен.
Огляд у стоматолога Дівчинка показує як чистити зуби

Відгуки. Стоматологія Суми

Друзі, дякуємо за відгуки про нашу клініку

Стоматологія Суми відгуки

Стоматолог у Сумах відгук

Відгук про стоматологічну клініку в Сумах

Відгук про стоматолога. Суми

Зворотній зв'язок від клієнтів стоматології

Ще більше відгуків на нашій сторінці фейсбук та в гугл картах

Часті запитання стоматологу

Скільки років служать імплантати?
Гарантійний термін імплантів 5 років, але зазвичай вони коштують набагато довше, а то й усе життя. Все залежить від індивідуальних особливостей людини та вихідної ситуації

Наскільки сильний біль під час імплантації?
Важливо розуміти, що процес імплантації проводиться з використанням анестетиків, залежно від оцінки лікаря з урахуванням аналізів. Сучасна технологія дозволяє швидко та безпечно провести операцію, не завдаючи шкоди сусіднім ділянкам. Після закінчення дії анестетика може відчуватися біль, проте це не повинно викликати занепокоєння, оскільки лікар завжди складає план лікування, що включає анестезію. Якщо ви слідуватимете вказівкам лікаря, то можете розраховувати на те, що під час процедури ви практично не відчуєте дискомфорту.

Які ідеальні терміни для встановлення імплантату після видалення зуба?
Якщо імплантат не було встановлено відразу, найкращий час для встановлення імплантату після видалення зуба зазвичай настає через 3-5 місяців. Цей період дозволяє забезпечити адекватне загоєння зубної порожнини і запобігти значній втраті кісткової тканини.

Як визначити, чи прижився імплантат чи ні?
Тільки стоматолог може визначити, чи успішно було встановлено імплантат. Як правило, через три місяці після встановлення імплантату проводиться рентгенологічне дослідження для оцінки щільності тканини, яка повинна бути аналогічна щільності області, де відсутня імплантат.

Чи можливе відторгнення зубних імплантатів?
Дійсно, приблизно у 3% людей може відбутися відторгнення зубного імплантату. Це відбувається через запальну реакцію і нездатність імплантату інтегруватися в щелепну кістку, внаслідок чого він не може витримувати навантаження при відкушуванні та жуванні. Це може бути викликано помилкою стоматолога або недотриманням пацієнтом інструкцій з післяопераційного догляду, таких як відмова від куріння, відсутність раннього навантаження на імплантат і хороша гігієна порожнини рота.

Чи можна робити МРТ із зубними імплантами?
Титановий сплав-типовий матеріал, що використовується в більшості імплантатів, і цей метал відноситься до парамагнітної групи, в яку також входять алюміній і платина. На титанові конструкції магнітне поле не має істотного впливу: вони залишаються холодними, надійно фіксуються на місці і не змінюють візуалізацію. Тим не менш, важливо повідомити техніку про будь-які зубні імплантати перед процедурою МРТ.

Як довго звикати до зубних імплантатів у роті?
Люди, позбавлені певних зубів протягом тривалого часу, можуть відчувати дискомфорт, коли прикушують язик чи щоки. Однак це питання кількох днів, перш ніж мова пристосується до змін.

Які протипоказання для імплантації зубів?
Незалежно від обставин завжди важливо враховувати можливі протипоказання перед проведенням будь-якої хірургічної процедури, включаючи імплантацію. Певні проблеми зі здоров'ям можуть розглядатися як абсолютні обмеження, наприклад злоякісні пухлини, віч/спід, туберкульоз та діабет. Імплантація не рекомендується затятим курцям і тим, хто погано дотримується гігієни ротової порожнини. Загалом кількість протипоказань досить обмежена, і операція не повинна проводитися в гострій або тяжкій стадії захворювання.

Який тип імплантатів слід вибрати?
Стоматолог повинен визначитися із системою імплантатів, виробником, видом абатменту та підходом до протезування. Це робиться на підставі первинного діагнозу (КТ щелепи), клінічного стану, а також фінансових можливостей та побажань пацієнта. При виборі імплантату враховуються такі чинники, як стан кістки (глибина, ширина, текстура (щільна або пориста), розмір гайморових пазух та інші анатомічні особливості верхньої, так і нижньої щелепи
Посмішка із зубними імплантами Підбір вінірів у стоматолога

Як відбувається встановлення імплантів?

Процедура імплантації проводиться у кілька етапів:

  • По-перше, проводиться гігієна ротової порожнини
  • По-друге, готується операційне поле та місце для встановлення імплантату
  • Потім встановлюється сам імплантат, після чого хірургічне поле закривається швами
  • Шви знімаються за 10–14 днів
  • Після цього встановлюється формувач та встановлюються відбиткові трансфери, а також знімається відбиток для виготовлення металокерамічної конструкції
Лікування зубів у Сумах Стоматологічна клініка. Суми

Імплантація під ключ – найефективніший метод відновлення зубів. Встановлення імплантів у Сумах дає велику кількість переваг для пацієнтів:

1. не потрібно обточувати здорові зуби;

2. можна відновити будь-який зуб;

3. імплантація зубів вирішує проблему як повної, так і часткової адентії (відсутність зубів);

4. максимально надійна фіксація зубного протеза;

5. вкрай висока жувальна ефективність;

6. захист кісток від атрофії;

7. Великий вибір різних протезів.

Ласкаво просимо до нашої стоматологічної клініки у Сумах

Стоматолог Орлов Денис В'ячеславович

Наші послуги

Імплантація зубів

Встановлення коронок

Відбілювання зубів

Протезування зубів

Удаление зубов

Дитяча стоматологія

Виправлення прикусу

Встановлення брекетів

Чистка зубів

Вініри на зуби

Записатися на прийом вайбер
Записатися на прийом телеграм

Телефон: +38(066)945-95-32

Адреса: місто Суми, вул. Куликовська, 27

Стоматологія Суми ©