Стоматологія Суми логотип

Вибір мови  
Стоматологія Суми меню
Стоматологія Суми
Записатися на прийом вайбер
Записатися на прийом телеграм

Професійна чистка зубів Суми

Чим ми можемо вам допомогти?
Надішліть нам фото або опис та отримайте консультацію онлайн

Консультація онлайн

Дівчина на прийомі у стоматолога. Суми Професійна чистка зубів Суми

Чистота зубів - це не тільки справа естетики, але й ключовий аспект загального стану вашого здоров'я. Регулярна професійна чистка зубів в стоматологічній клініці є необхідним кроком для підтримки гігієни порожнини рота та запобігання різноманітним стоматологічним проблемам.

У процесі професійної чистки зубів в стоматологічній клініці, лікар використовує спеціальні інструменти та методи для видалення зубного нальоту, каменю та бактерій з поверхні зубів. Ця процедура набагато більш ефективна, ніж чистка зубів вдома, оскільки стоматолог може досягти труднодоступних місць та забезпечити більш повністю очищення порожнини рота.

Огляд у стоматолога Дівчинка показує як чистити зуби

Відгуки. Стоматологія Суми

Друзі, дякуємо за відгуки про нашу клініку

Стоматологія Суми відгуки

Стоматолог у Сумах відгук

Відгук про стоматологічну клініку в Сумах

Відгук про стоматолога. Суми

Зворотній зв'язок від клієнтів стоматології

Ще більше відгуків на нашій сторінці фейсбук та в гугл картах

Часті запитання стоматологу

Чим відрізняється професійна чистка зубів від звичайного чищення вдома?
Професійна чистка зубів відбувається в стоматологічній клініці і виконується досвідченим фахівцем з використанням спеціального обладнання. Вона глибоко очищає зуби від нальоту, зубного каменю та забруднень, недосяжних для звичайної зубної щітки

Як часто потрібно робити професійну чистку зубів?
Зазвичай рекомендується робити професійну чистку зубів щорічно або кожні 6 місяців. Однак, цей інтервал може змінюватись в залежності від стану зубів та якості щоденної гігієни порожнини рота

Чи болісна процедура професійна чистка зубів?
Зазвичай професійна чистка зубів не супроводжується сильними болями. Деякі люди можуть відчувати незначний дискомфорт під час чищення, але він швидко минає. У разі сильного болю можна попросити стоматолога використовувати додаткове знеболювання

Які переваги має професійна чистка зубів?
Професійна чистка зубів допомагає ефективно видалити нальот, зубний камінь і плями, покращує зовнішній вигляд зубів та забезпечує свіжий подих. Вона також допомагає запобігати захворюванням ясен та карієсу, а також виявляти проблеми зубів на ранніх стадіях.

Чи може професійна чистка зубів пошкодити емаль?
Ні, якщо професійна чистка зубів виконується кваліфікованим стоматологом, то вона не пошкоджує емаль. Проте, якщо на зубах вже є пошкодження емалі, стоматолог повинен бути про цьому поінформований, щоб обережно обробити такі зуби.

Чи можна робити професійну чистку зубів вагітним жінкам?
Так, у більшості випадків професійна чистка зубів є безпечною для вагітних жінок. Однак, вагітність може впливати на стан ясен, тому важливо повідомити стоматологу про свій стан, щоб він зміг прийняти всі необхідні заходи безпеки.

Чи можуть пацієнти з чутливими зубами робити професійну чистку?
Так, пацієнти з чутливими зубами також можуть робити професійну чистку. Стоматолог може використовувати спеціальні засоби для зменшення чутливості під час процедури, а також рекомендувати спеціальні зубні пасти та зубні щітки для подальшого використання вдома.

Чи потрібні додаткові процедури після професійної чистки зубів?
Зазвичай після професійної чистки зубів не потрібні додаткові процедури. Однак, стоматолог може рекомендувати додаткові заходи гігієни порожнини рота або лікування, якщо виявиться проблема зубів або ясен.

Як довго триває процедура професійної чистки зубів?
Зазвичай процедура професійної чистки зубів триває приблизно 30-60 хвилин. Проте, час може варіюватись в залежності від стану зубів та необхідного обсягу робіт
Чищення зубів Стоматологічна клініка. Суми

Професійна чистка зубів має численні переваги для вашого здоров'я. По-перше, вона допомагає уникнути появи пародонтиту, який є однією з найпоширеніших проблем ясен. Під час процедури стоматолог видаляє нальот, який може стати джерелом запалення ясен. Крім того, чистка зубів у стоматолога допомагає зменшити ризик карієсу та зубних відкладень, що можуть призвести до пошкоджень зубної емалі.
Професійна чистка зубів також сприяє поліпшенню загального стану вашої усній порожнини. Ви побачите, що ваша усмішка стає яскравішою та свіжішою після чистки зубів у стоматолога. Крім того, ця процедура допомагає запобігти погіршенню смакових відчуттів та покращує загальну якість вашого дихання.

Чищення зубів у стоматології Чищення зубів у стоматолога у Сумах

Не зволікайте з професійною чисткою зубів у стоматологічній клініці. Забезпечте найкращий догляд за вашою усним здоров'ям та збережіть свою усмішку здоровою й привабливою на довгі роки. Запишіться на професійну чистку зубів у нашій клініці вже сьогодні і насолоджуйтеся свіжістю та здоров'ям вашої усмішки!

Ласкаво просимо до нашої стоматологічної клініки у Сумах

Стоматолог Орлов Денис В'ячеславович

Наші послуги

Імплантація зубів

Встановлення коронок

Відбілювання зубів

Протезування зубів

Удаление зубов

Дитяча стоматологія

Виправлення прикусу

Встановлення брекетів

Чистка зубів

Вініри на зуби

Записатися на прийом вайбер
Записатися на прийом телеграм

Телефон: +38(066)945-95-32

Адреса: місто Суми, вул. Куликовська, 27

Стоматологія Суми ©